בובות אלכוהול

חוגגים חתונה או יום הולדת? חינה? אין כמו לשלב בובות אלכוהול איכותיות וצבעוניות כדי להעשיר את האווירה באירוע.

אטרקציות לאירועים הופכות כל סוג של אירוע למגניב יותר, כך שהקהל מסתכל על החוגג או החוגגת לצד הבובות הענקיות, שותה עם החוגגים ועם המשפחה וכולם שמחים ומאושרים.

בובות אלכוהול – מה זה?

בובות אלכוהול הן אטרקציות לאירועים מתנפחות בדמוי בקבוקי אלכוהול (וודקה למשל), כך שהן מתנוססות לגובה של 4.5 מטרים, כך שאדם הנמצא בתוך הבובה דואג לתפעולה לכל אורך האירוע. הבובה פועלת על בסיס לחץ אוויר המסופק באמצעות סוללות.

בובות האלכוהול הן אטרקציה חדשה לחתונות ,שהחלה לצוץ באמצע שנת 2012, כיום הן עדיין אינן מוכרות לרוב המתחתנים, אבל ככל שעובר הזמן מכירים אותן יותר ויותר זוגות.

בובות אלכוהול בחתונה – איך זה עובד?

בובות האלכוהול מוזגות “שאטים” של וודקה בטעמים (בדרך כלל פיץ’ או וודקה ואן גוך בטעמים) , האטרקציה שעומדת מאחורי הבובה היא להכניס את בר המשקאות אל תוך רחבת הריקודים , לרקוד ולעשות שמח עם הזוג ועם האוחרים יחד.

האטרקציה לאירועים הנ”ל, מוזגת לכל האורחים אלכוהול, ולאחר מכן נשארת לרקוד עם כולם כך שגב הרווחנו שתייה ובנוסף ריקוד במתנה. כל האורחים הצעירים אוהבים לרקוד לצד הבובה, להצטלם איתה ולשתות ממנה.

הבובות מתאימות לכל סוגי האירועים והשמחות, ובמיוחד לחתונות. אטרקציה לאירועים שמוסיפה חן ושמחה, כחלק ממגוון האטרקציות לאירועים שאנו מציעים. אנו ממליצים לשלב בכל אירוע חתונה או חינה את הבובות כאטרקציה מלווה ונעימה. ניתן לבחור טעמים שונים כחלק מבחירת האטרקציה, כך שהחוגגים והאורחים יקבלו את העדפותיהם בלבד.

אטרקציה לאירועים מדהימה שמכניסה אוירה נעימה לאירוע, גורמת לאורחים השונים להנות ולהתלהב, וחשוב מכך – לחוגג והחוגגת שנהנים יחד איתם.

בובת אלכוהול הפכה לאטרקציה מאד נפוצה בכל אירוע ואירוע והסיבה היא פשוטה – זה צבעוני, זה טעים וכולם אוהבים את זה. אם אתם רוצים לשלב טעם מתוק ואיכותי, טעם טרי ומרענן שישמח את האורחים, אתם מוזמנים להתרשם מהבובות האיכותיות שלנו שלנו.

בחרו לכם אטרקציות ייחודיות לאירוע המושלם שלכם, אנחנו כאן בשבילכם.

 alc1